Spełnione dziecięce marzenia

Marcel Schirone

sfinansowaniu turnusu rehabilitacyjnego

Serdeczne podziękowania za pomoc w sfinansowaniu turnusu rehabilitacyjnego Marcela Schirone.

Aleksandra Śledź

rehabilitacja

Dziękujemy z całego serca za wsparcie finansowe codziennej rehabilitacji Oli.

Martyna Stankowiak

wózek, pionizator

Pragnę poprzez ten list w imieniu własnym oraz córki podziękować Zarządowi Fundacji Primus Dzieciom za dofinansowanie sprzętu rehabilitacyjnego dla mojej córki Martyny, a konkretnie do wózka oraz pionizatora, które są nam bardzo przydatne. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Mateusz Chełstowski

wózek inwalidzki

Składamy serdeczne podziękowania za pomoc w zakupie wózka inwalidzkiego dla mojego syna Mateusza Chełstowskiego. Dzięki dofinansowaniu, którego udzieliła nam fundacja życie Mateusza stał się bardziej komfortowe. Może on swobodniej oraz wygodniej siedzieć. Dziękujemy.

Jakub Kurs

wózek

Dzięki Państwa pomocy udało nam się dofinansować zakup wózka dla Kubusia. W imieniu Rodziców chłopca z całego serca dziękujemy.

Marek Kuziorowicz

sprzęt rehabilitacyjny, rehabilitacja

Dzięki dobrym serduszkom Mareczek jest radosnym i uśmiechniętym dzieckiem. Dziękujemy za pomoc w zakupie sprzętu rehabilitacyjnego oraz pokryciu kosztów rehabilitacji Mareczka.

Marek Kuziorowicz

fotelik samochodowy

Szanowni Państwo, Dzięki Waszej pomocy mogliśmy wspomóc leczenie Mareczka i zakupić specjalnie dla niego zaprojektowany fotelik samochodowy. Teraz może bezpiecznie jeździć z rodzicami na rehabilitacje i konsultacje lekarskie. Dziękujemy z całego serca w imieniu Rodziców i naszej Fundacji.

Klaudia Sochacka

rehabilitacja

Serdecznie dziękujemy „Fundacji Primus Dzieciom” za wsparcie w rehabilitacji naszej córeczki Klaudii Sochackiej. Ogromne podziękowania dla ludzi dobrej woli, którzy wspierają finansowo Fundacje dzięki czemu chore dzieci mogą otrzymywać pomoc w leczeniu, która jest bardzo kosztowna. Rehabilitacja naszego dziecka trwa bez przerwy więc wielką pomocą jest dla nas wsparcie Fundacji i możliwość rehabilitowania córeczki. Pozdrawiamy wszystkich darczyńców i życzymy wszelkiej pomyślności. DZIĘKUJEMY!!!

Maciej Nowak

rehabilitacja domowa

W imieniu Rodziców Macieja Nowaka chcielibyśmy gorąco podziękować Państwu za pomoc w opłaceniu rehabilitacji w warunkach domowych Macieja. Dzięki tym ćwiczeniom robi ogromne postępy. Dziękujemy z całego serca!

Natalia Ogonowska

zakup pionizatora

Bardzo serdecznie dziękujemy w imieniu rodziców Natalki za pomoc w zakupie pionizatora, dzięki któremu Natalia ma możliwość spędzania czasu nie tylko w pozycji siedzącej.
Dziękujemy Wszystkim Darczyńcom.

Albert Wójcik

rehabilitacja i leczenie

Dziękujemy z całego serca za wkład finansowy w rehabilitację i leczenie naszego syna Alberta. Z Państwa pomocą udało nam się przeprowadzić szereg kosztownych badań, które jasno wskazały kierunek leczenia farmakologicznego. Wdrożenie leczenia już przyniosło pożądane efekty. Albert jest bardziej wyciszony, skłonny do współpracy, ustąpiło wiele trudnych zachowań. Czeka nas jeszcze ogrom pracy, jednakże największy postęp osiągnęliśmy z Państwa pomocą. Dzięki szczodrości Darczyńców oraz ludzi, którzy tworzą Fundację Primus Dzieciom, mogliśmy spełnić nasze marzenie o lepszej przyszłości dla Alberta.

Natalia Okularczyk

dofinansowanie specjalistycznego sprzętu

Podziękowania dla Fundacji "PRIMUS DZIECIOM" za wielką i nieustającą pomoc, za wrażliwość na krzywdę, cierpienie i niepełnosprawność, za odwagę czynienia dobra i zawsze pomocną dłoń na rzecz niepełnosprawnej Natalki Okularczyk. Dziękujemy !!!

Poprzednia strona    Następna strona